Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Ler menos":"Ler mais"}} Exibir todas as próximas aulas

Próximas aulas

Data Evento Facilitador Host Localização Médio
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Nenhuma aula para exibir.


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

Minhas aulas

Classe de Barras de Access

As Barras de Access são a base e a fundação de Access Consciousness. Elas podem ser o ponto de partida de uma grande aventura e pode ser algo que você inclui na sua vida que o ajudará a criar uma grande facilidade com tudo. As Barras são 32 barras de energia que correm através e ao redor da sua cabeça, conectadas a diferentes aspectos da sua vida. Toque uma Barra e você começa a limpar a energia presa àquela área ou àquele aspecto da sua vida, apenas por tocá-la.

Access Facelift

O Access Facelift é uma maneira maravilhosa de rejuvenescer o rosto e reverter os sinais do envelhecimento do rosto e de todo o corpo. O suave toque calmante aplicado ao seu rosto e pescoço age nas células do seu corpo para restaurar, estimular e rejuvenescer.

Dar e Receber Barras de Access

Aplicar e receber Barras de Access é um processo incrivelmente energizante e gentil para você e seu corpo. Você começa a abrir as portas para a unidade - onde tudo existe sem julgamento. Em um evento de Dar e Receber Barras, você será capaz de trocar barras com outros praticantes de sua região. É uma maneira incrível de correr suas barras com frequência!