Umowa i Dostarczenie Grudz-14 Tele-cykl (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Polish)


Umowa i Dostarczenie Grudz-14 Tele-cykl (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Polish)

By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Witaj na Tele-cyklu Umowa i Dostarczenie!

Te spotkania pozwolą Ci osiągnąć klarowność, podczas dokonywania jakiejkolwiek umowy z kimkolwiek - w odniesieniu do Twojego zawodu, biznesu, parcy, związków, rodziny, przyjaciół, ect.

A co jeśli, te spotkania mogłyby zmienić wszystko w sposobie twojego funkcjonowania w biznesie i w życiu?

Te spotkania orginalnie pochodzą z Tele-cyklu Conversations In Consciousness (Konwersacje o Swiadomości) z Garym Douglasem.

Uwagi: Upewnij się, że zalogowałeś się do swojego konta Access zanim dokonasz zakupu.

À propos de l'auteur

Format

Prix

Quantité

MP3 + PDF Digital Download
Prix initial : $150.00 Prix du pays : 0% ($0.00)
Prix du pays :
{{model.variants[0].priceToShow}}
Prix initial : $150.00.
Prix de gros {{model.variants[0].priceToShow}}par article

Czas trwania:  1 Tele-spotkanie

Facylitator:  Gary M Douglas

Format:  Pliki MP3, PDF

Wymogi: Nie ma

Czym jest Tele-cykl Umowa i Dostarczenie?

Umowa i dostarczenie jest podstawowym sposobem w jaki możesz poradzić sobie w swoim życiu, biznesie i ze wszystkim co dzieje się z życiu.

Pragmatyczny, praktyczny i prosty, te spotkania dadzą Ci pewiem rodzaj pytań, które powinieneś zadawać i informacje, których potrzebujesz aby tworzyć to czego pragniesz w życiu.

Aby mieć jasność w tym co Ty i każda osoba może dostarczyć, upewnij się, że: (1) umowa będzie pracować dla ciebie, (2) dowiedz się szybko, kiedy dana osoba nie jest odpowiednią osobą lub (3) nauczysz się jak ona może zrobić bardzo dużo tylko dla ciebie.

 

Tak więc, musisz chcieć, aby to czego pragniesz, było dostarczone lub nie dostarczone. I tym jest rozpoznanie, jaka tutaj jest umowa. Co jest umową? Co ta osoba dostarczy? Co ona może dostarczyć? to są pytania. Czy to oni, i czy mogą dostarczyć to, o co proszę?

--Gary M. Douglas

Jeśli nie funkcjonujesz poprzez pytanie - czy ta osoba to dostarczy, co wtedy zawsze zakładasz, że to zapracuje ponieważ tak zdecydowałeś, i tego chcesz, co jest fantazją, którą zawsze masz, kiedy czegoś chcesz, i kiedy myślisz, że jest to racją, czy to jest racją czy konfrontacją racji drugiej osoby. -

-Gary M. Douglas

 

A co jeśli posiadanie tych informacji da Ci klarowność, której potrzebujesz aby wiedzieć jaka jest umowa i jakiej umowy nie ma?

Dostarczone materiały zawierają:

  • Pliki MP3
  • Pliki PDF

Informacje dostarczenia:

Po złożeniu zamówienia, mail dostawy z załączoną instrukcją będzie wysłamy do ciebie, i wtedy będziesz mógł pobrać swoje pliki. Jeśli zalogujesz się przez zakupem, będziesz mógł również pobrać swoje pliki ze swojego profilu pod pliki do pobrania (digital downloades).

Gary Douglas jest pionierem w tworzeniu zestawu transformujących, zmieniających życie narzędzi i proseców zwanych jako Access Consciousness od ponad 30 lat. Te narzędzia, które są na krawędzi kreatywnej świadomości, przetransformowały życie dziesiątkom tysięcy ludzi na całym świecie. Jego praca rozprzestrzeniła się na ponad 170 krajów i włącza 5,000 wyszkolonych facylitatorów na całym świecie. Proste i bardzo efektywne, narzędzia facylitują ludzi w każdym wielu i z każdej grupy społecznej, pomagając pozbyć się ograniczeń, powstrzymujące ich od wolności w życiu i kreowaniu życia, którego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej